https://balt-ryb.pl/

Ryby z Bałtyku

Naturalnie z Bałtyku

Czytaj więcej...

Polecane: przydomowe oczyszczalnie ścieków

Poszukujemy doświadczonych specjalistów

Autor: Bartosz Kanor

Data publikacji: 28.08.2023

Dołącz do naszej drużyny!

BALTICRYBOK to firma specjalizująca się w łowieniu ryb na Bałtyku. Dzięki naszym zaawansowanym technologiom, dostarczamy świeże i wysokiej jakości ryby klientom na terenie całej Polski.


Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w dynamicznym i poszerzającym się zespole, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy.

Dowiedz się więcej

Oferty pracy

Młodszy rybak

Poszukujemy młodszego rybaka, który będzie asystował w połowie ryb oraz utrzymaniu sprzętu w dobrym stanie. Wymagane umiejętności: praca w zespole, znajomość podstawowych technik wędkarskich.

Specjalista ds. przetwórstwa rybnego

Zadaniem specjalisty ds. przetwórstwa rybnego będzie przygotowywanie ryb do sprzedaży oraz zarządzanie procesem ich przetwarzania. Wymagane umiejętności: doświadczenie w branży, umiejętność obsługi maszyn i narzędzi do przetwarzania ryb.

© 2021 Balticrybok. Wszelkie prawa zastrzeżone.BALTICRYBOK

Firma łowiąca ryby na Bałtyku


Poszukujemy doświadczonych specjalistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu!

Mistrz Łowienia

Odpowiedzialność za organizację i przeprowadzanie łowisk, prowadzenie załogi w czasie wypraw, zarządzanie sprzętem oraz dbanie o bezpieczeństwo całego zespołu.

Aplikuj
Ekspert ds. Ryb

Zajmowanie się pogłowiem ryb, monitorowanie stanu populacji, tworzenie strategii ich ochrony oraz analizowanie danych i raportowanie wyników.

Aplikuj
Specjalista ds. Sprzętu

Zajmowanie się wszystkimi aspektami dotyczącymi sprzętu używanego podczas poławiania ryb, włączając w to zakup, utrzymanie, naprawy oraz kalibrację.

Aplikuj

Jeżeli fascynuje Cię rybołówstwo, masz doświadczenie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Dołącz do BALTICRYBOK już dziś!

Aplikuj teraz


Avatar

O Autorze

Bartosz Kanor
Bartosz Kanor jest doświadczonym wędkarzem, pasjonującym się połowem ryb na Bałtyku. Jego blog to kompendium wiedzy dla wszystkich miłośników tego sportu, gdzie można znaleźć porady, wskazówki oraz interesujące historie związane z połowem ryb na Bałtyku. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, czytelnicy mogą dowiedzieć się, jak skutecznie odnaleźć ryby, wybrać odpowiednie przynęty i zaplanować udane połowy.
Autor : Bartosz Kanor

Poszukujemy doświadczonych specjalistów

Komentarze

Dodaj Komentarz

Polecane: skup monet

Polecane: gabinet dentystyczny Stegny

Palety - sprzedaż i skup
przydomowe oczyszczalnie ścieków Oferta firmy BALTICRYBOKFirma specjalizująca się w sprzedaży i skupie paletKontaktPalety dobrej jakościNazwaOpisCenaPaleta EuroStandardowa paleta o wymiarach 120x80 cm50 złPaleta ChepPaleta o wymiarach 120x100 cm60 złPaleta KlientaPaleta wykonana na specjalne zamó...
Czytaj więcej

Rejsy Wędkarskie po Bałtyku
skup monet BALTICRYBOK - Rejsy Wędkarskie po BałtykuZapraszamy na niezapomniane przygody wędkarskie na Bałtyku!Rejsy Wędkarskie 1-dnioweSpróbuj swoich sił na Bałtyku podczas jednodniowego rejsu wędkarskiego.Sprawdź szczegółyRejsy Wędkarskie weekendoweWybierz się na intensywny ...
Czytaj więcej

Poszukujemy doświadczonych specjalistów
gabinet dentystyczny Stegny Dołącz do naszej drużyny!BALTICRYBOK to firma specjalizująca się w łowieniu ryb na Bałtyku. Dzięki naszym zaawansowanym technologiom, dostarczamy świeże i wysokiej jakości ryby klientom na terenie całej Polski.Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w dynamicznym i ...
Czytaj więcej